Macja me e famshme në Kinë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Në Kinë të gjithë çmenden pas kësaj macje e cila tashmë ka rreth 275 mijë ndjekës në Weibo (versioni kinez i Twitter-it) dhe 190 mijë ndjekës në Instagram.

Kafsha 2-vjeçare ka edhe profil në Facebook ku pronarja e saj, zonjusha Ning, poston foto rregullisht.

Macja ime ka një fytyrë të rrumbullaktë, duket si tortë. Një tipar tjetër janë sytë e mëdhenj. E dija që ishte shumë e lezetshme, por nuk prisja të kishte kaq shumë fansa në rrjetet sociale.” shprehet Ning. /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2013, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori