Macet ndiejnë dhe puthin (VIDEO)
Video e mësipërme tregon se si një mace ledhatohet me "pronaren" e saj duke i shprehur ndjenjat dhe dëshirën që ka për ta puthur.

Me çdo kusht macja përpiqet të tërheq vemendjen e pronares, madje edhe arrin ta puthë. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2013, ora 11:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori