Lyhet me bojë, zbulon se nuk i fshihet më (FOTO LAJM)

Një brazilian i fiksuar pas personazhit vizatimor Hulk-u i Jashtëzakonshëm u lye me bojë jeshile për t’i ngjarë atij, por zbuloi më vonë se boja nuk hiqet më nga lëkura.

Ai u lye me bojë për një aktivitet, por u shokua kur erdhi momenti për tu larë, raporton tema. Makthi i tij u shtua më shumë kur zbuloi se ishte lyer me bojë që përdoret për raketa dhe nëndetëse. Ai u la 20 herë brenda një dite, por sërish asgjë.

Tani ai druhet se mund të ketë ndonjë helmim në lëkurë, edhe pse nuk ka pasur asnjë simptomë deri tani.
Shtuar më 30/05/2012, ora 20:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori