Lumturi Kodra harron Amadeon, gjen të dashur të ri (FOTO)

Të gjithë e mbajnë mend Lumturie Kodrën, zonja e cila pohoi ne televizion se u mashtrua nga poeti Amadeo Baçi.

Ata e kanë treguar historinë e tyre të dashurisë dhe ndarjen konfliktuale në të gjitha mediat.

Lumturia dhe Amadeo e trajtuan çështjen e tyre dhe në emisionin ‘Shihemi në gjyq’ dhe zeënkat e tyre publike u bënë ‘hit’ në rrjetet sociale.

Lumturia ka pohuar se ka qenë marrëzish t e dashuruar me poetin që i vodhi zemrën deh paratë. Por me sa duket plagët e saj janë shëruar shpejt.

‘Kur mendoni se jeta juaj ka marrë fund...Atëherë vjen një dritë dhe sërish fillon’ –shkruan ajo në postimin e saj më të fundit në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2017, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori