Luftrat që pushtuan botën në 1 mijë vite (VIDEO)
Luftrat nuk i kanë munguar botës edhe pse në kohë të ndryshme dhe vende të ndryshme. Video që do të shikoni më lart paraqet
konfliktet që janë zhvilluar në botë në 1 mijë vitet e fundit.

Video në youtube sjell imazhet e kontinenteve dhe nën melodinë e 'Ride Of The Valkyries' nga Richard Wagner, tregon me shpërthime eksplozivi konfliktet luftarake në shtete të ndryshme. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2012, ora 11:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori