Luani sulet drejt fëmijës, ja çfarë e shpëton atë! (VIDEO)
Përmes videos do të shikoni momentin kur një luan gjigant i sulet një fëmije. Video është realizuar në një kopsht zoologjik në Chiba të Japonisë, dhe tregon se si kafsha vrapon për t’u hedhur drejt 2-vjeçarit, por fatmirësisht përplaset me murin prej xhami të kafazit të tij.

Vogëlushi, i cili në mënyrë të pafajshme mendonte se luani vetëm do të luante me të, ktheu shpinën para se të shikonte kafshën që nxitonte drejt tij. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2016, ora 09:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori