Londra në "pëllëmbë të dorës" (FOTO-LAJM)
Të shohësh Londrën brenda një ditë të vetme? Tani është e mundur. Përmes këtij aplikacioni ju mund të shihni deri në një rreze prej 32 kilometrash ndërtesat që ngrihen në kryeqytetin britanik.

Kjo gjë është realizuar nga tre fotografët Jeffrey Martin, Tom Mills dhe Holger Schulze. /albeu.com/
Londra në dorën tuaj

Shtuar më 21/02/2013, ora 18:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori