Lokali ku kamarieret janë të armatosura (FOTO-LAJM)

Ky lokal në Rifle të Kolorados është një ambient ku armët jo vetëm lejohen, por janë të mirëpritura. Pronarët e “Shooters Grill” Lauren, Jayson dhe Boebert shprehen se kjo është një mënyrë jetese.

“Armët janë të mirëpritura dhe i lusim klientët që t’i mbajnë. Nëse do ju duhet t’i përdorni, duhet të jeni të kujdesshëm”, thotë një tabelë në hyrje të lokalit.

Shooters Grill” ka ringjallur legjendën e “Far West”-it. /albeu.com/
Shtuar më 03/07/2014, ora 13:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori