Loja reale e Angry Birds (VIDEO)
“Angry Birds” është një ndër lojërat më popullore, së fundmi ajo ka kaluar mbi 400 milion shkarkime. Loja tashmë ka filluar të kthehet në një obsesion për shumë të rijnë.

Kjo i ka ndodhur Sam Beards, i cili është aq shumë i fiksuar pas kësaj loja sa që ka ndërtuar një version real të lojës virtuale.

“Është shumë gallatë dhe shumë herë më e mirë se version në internet”, thotë Sam.

Në lojën e ndërtuar nga Sam zogjtë fluturojnë deri në 500 metra duke rënë mbi derrat që në lojë janë “armiqtë” e tyre. /albeu.com/

Shihni videon:
Shtuar më 27/10/2011, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori