Loja që të gërdit jetën, humbësi duhet t'i lëpijë sqetullën fituesit (VIDEO)
Lojtarët kur nisin një sfidë, natyrisht që në fund e mendojnë një ‘dënim’ me të cilin do të ndëshkohet humbësi i lojës.

Mirëpo, askujt nuk do t’i shkonte mendja të bënte diçka aq perverse dhe të gërditshme si këta dy djem

Në internet po qarkullon një video ku shihen dy djelmosha duke luajtur një lojë, mirëpo fundi nuk është aq i mirë.

Humbësi në këtë rast, duhet që t’ia lëpij nënsqetullën personit që e fiton garën.
Shtuar më 22/05/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori