Loja me zjarrin rezulton fatale për 38-vjeçaren, shihni transformimin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ka rezultuar fatale loja me zjarrin për 38-vjeçaren Jo Robinson.

Në vend të parafinës ajo futi vaj në gojë dhe në momentin që fryen zjarrin, flakët i përhapen në fytyrë, duke i shkaktuar asaj djegie të tmerrshme në fytyrë, përcjell albeu.com.

Robinson pësoi djegie të rënda në fytyrë, gjoks, duar, mushkëri, hundë dhe fyt.

Pas djegies ajo ka ndryshuar shumë dhe nuk njihet. /albeu.com/

Shtuar më 13/09/2017, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori