Lau flokët me "Pantene", vajza shikon tmerrin me sy (FOTO LAJM)

Një vajzë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës është detyruar të rruaj kokën dhe të mbetet tullace pasi doli nga dushi.

Me të dal nga dushi pasi kishte përdorur shampon "Pantene Pro V", Ashley ka ndjerë armën e pakëndshme dhe është kthyer për një dush të dytë i cili ishte dhe "fatali" për vajzën.

Ashley ka ndjerë se flokët e saj po i bien tufa tufa dhe ndjente djegje në lëkurën e kokës. Menjëherë ka nxituar për në spital ku mjekët e kanë patur të pamundur për ta ndihmuar.

Taffy Jo Timm, mamaja 44- vjeçare e vajzës dyshon se në shapo ka patur krem depilimi dhe kjo ka bërë që vajza e sajë të përjetoj tmerrin e të mbeturit tullace.
Shtuar më 02/08/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori