"Lambo, Audi e BMW", makinat super luksoze bllokojnë trafikun për një selfie (FOTO LAJM)

Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të mund të pozonin një selfie para super makinave të tyre.

Të katër burrat u vërejtën duke dalë nga një Lamborghini Aventador dhe tre AudiRrugën Qarkore Veriore A406 në lindje të Londrës dje pasdite.

Ata u panë në këmbë në mes të trafikut të zënë duke fotografuar veten e tyre me telefonat e tyre.


Shtuar më 20/02/2020, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori