Ky zhytës nuk ka frikë nga peshkaqeni tigër (FOTO-LAJM)

Ky notar i patrembur që shinni në fotot më lartë jo vetëm që nuk ka frikë prej një takimi me peshkaqeinin por shkon deri aty sa i jep për të ngrënë atij njësoj sikur të ishte një qenush. Momenti kur zhytësi Vincent Canabal fut peshq në gojën e një peshkaqeni-tigër është kapur nga fotografi Daniel Botelho.
“Janë shumë të frikshëm kur hapin gojën. Duhet t’i tregosh respekt, të jesh i kujdesshëm dhe shumë i përqendruar”, thotë Botelho. /albeu.com/
Shtuar më 09/12/2013, ora 12:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori