E FUNDIT/ FSHF shkarkon Panuccin
Ky shtet ka humbur 26 milion dollarë aksidentalisht
Shteti i Luzianës në SHBA, i ka humbur 26 milionë dollarë aksidentalisht.

Pas një gabimi kompjuterik, rreth 66.000 njerëz u paguan dy fish për rimbursimin e taksave.

Zyrtarët shtetëror thojnë se janë duke punuar me agjencinë tatimore për t’i kthyer paratë.

Pjesa më e madhe e parave është shpërndarë përmes depozitave direket dhe janë lehtësisht të rikuperueshme. /albeu.com/

Shtuar më 17/03/2019, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori