Ky Shën Valentin ka tërbuar rininë, plasin skenat e turpshme në mes të rrugës (FOTO LAJM)

Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë. Ata u argëtuan deri në orët e para të mëngjesit, ku nuk munguan as skenat e nxehta në rrugë.

Çiftet u panë të ulur në stolat në rrugë, duke shkëmbyer puthje dhe përqafime pa u shqetësuar shumë nga paparacët.

Të tjerët përfunduan në spital, pasi e tepruan me pijen. Fotot e mëposhtme tregojnë skenat e çmendura që dhuruan të rinjtë në mes të rrugës">rrugës.

Shtuar më 15/02/2020, ora 16:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori