Ky person udhëton i zhveshur për një arsye të çuditshme (FOTO LAJM)

Një pasagjer donteudhëtonte nga Moska. Por, ajo që e dalloi atë nga të gjithë pasagjerët e tjerë ishte se donteudhëtonte zhveshur.

Siç shihet në këto pamje, ai u fut i zhveshur në aeroport.

Pas këtij veprimi, menjëherë ekipet e arrestuan dhe dërguan në spital.

Një dëshmitar tha se njeriu bërtiti që se rrobat i përkeqësonin aerodinamikën e trupit, kështu që duhet të fluturosh i zhveshur.

Sipas raportit, aeroplani u ngritë 15 minuta më vonë.

Shtuar më 25/03/2019, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori