Ky person është hit në rrjetet sociale, e vëreni veçantinë e tij (VIDEO)
Njihuni me Jeffin, atë që e quajnë "Popeye i jetës reale".
Video e tij është përhapur shumë, për shkak të karakteristikave të veçanta.

Jeff e ka trupin mjaft të madh, por ajo që bën përshtypje janë duart.

Duart i ka masive dhe përveç tjerash është një profesionist i mundjes së duarve.


Shtuar më 07/09/2018, ora 12:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori