Ky femije nuk ka frike nga luani (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Vizita nė kopshtin zoologjik, pėr kėtė fėmijė ėshtė dicka zbavitėse edhe nėse luani nuk ėshtė shumė miqėsor. Fėmija, sikurse e shikoni nė video po zbavitet aq shumė sa ai kėrkon tė futet nė kafaz pėr tu "ndeshur me luanin ballė pėr ballė". /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.