Kush nga princeshat është më e pasur, Kate apo Meghan?
Ju kishte lindur ndonjëherë pyetja se kush është më e pasur Meghan apo Kate?

Dy Dukeshat janë shumë të ndjekura dhe gjithnjë tërheqin vëmendjen e mediave në daljet e tyre publike.

Kate edhe para se të bëhej dukeshë, ishte e pasur pasi familja e saj ka një biznes me vlerë prej 50 milionë dollarë dhe vetëm Kate i takojnë 10 milionë dollarë.

Ndërsa Meghan Markle ka një pasuri prej rreth 5 milionë dollarësh, përfshirë këtu honoraret nga rolet në serialin “Suits” dhe filmin “Remember Me”.

Shtuar më 14/02/2020, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori