Kush nga ju do e bënte një veprim të tillë? (VIDEO)
Ky është një veprim vetëm për ato që e kanë shumë të fortë ndjenjën e guximit. Kush nga ju do të kishte marrë përsipër një rrezik të tillë duke e ditur se ka të bëjë me një situatë që është shumë e vështirë duke pasur parasysh se ju keni para një humnerë që nuk ka fund.

video është dhënë dhe momenti ku shikohet se si ato përpiqen që të bëjnë të pamundurën për të kaluar në një ngushticë që dhe pa makinë është e vështirë. /albeu.com/
Shtuar më 02/04/2015, ora 09:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori