Kush guxon të hipë tashmë në avionët e Malaysia Airlines? (FOTO-LAJM)

Pas zhdukjes misterioze të një avioni dhe rrëzimit të një tjetri, janë të paktë ata të cilët udhëtojnë tashmë me linjën ajrore Malaysia Airlines e cila po përballet një situatë shumë të vështirë financiare.

Disa foto që qarkullojnë në rrjetet sociale tregojnë se sa pak njerëz fluturojnë tashmë me këtë linjë.Në fillim të marsit një avion i saj u zhduk, ndërsa më vonë, në korrik një avion i saj u rrëzua mbi Ukrainë. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2014, ora 11:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori