Kuriozitete: Të vërtetat që na habisin-1 (FOTO LAJM)

Mesatarja e milingonave në botë është 1 milion milingona për një njeri
Janë të shumta gjërat me të cilat jetojmë çdo ditë dhe janë e jetës tonë por që nuk dijmë çdo detaj rreth tyre. Shembull, a e dinit se shenjat në gjuhën e njeriut janë të ndryshme nga të tjerët, ashtu siç janë shenjat e gishtave?!

Apo, se macet mund të nxjerrin deri në 100 zëra të ndryshëm ndërsa qentë deri në 10?!

Këto dhe kuriozitete të tjera, lexoni në foto lajmin e mësipërm.

Portali Albeu do të publikojë për shtatë ditë me rradhë serinë e foto lajmeve me titull "Të vërtetat që na habisin", ku do të lexoni kuriozitete nga më të ndryshëm.

Lexoni më sipër kuriozitetet e zgjedhura për ditën e sotme, të ilustruara me foto. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori