Kuriozitete shumë interesante! (FOTO LAJM)

Cdo vit, femijet e amerikes veriore shpenzojne rreth 500 milion dollare ne camcakize.
E dini se sa milion dollarë shpenzojnë fëmijët e amerikës veriore në çamçakizë?

Po, e dini që themeluesit e Adidas dhe Puma ishin vëllezër dhe ishin antarë të partisë së Hitlerit?

Këto dhe kuriozitete të tjera në fotogalerinë e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori