Këto pamje do iu bëjnë të vizitoni menjëherë Përmetin (FOTO LAJM)

Përmeti brenda pak viteve, është kthyer në një nga qytetet më të vizituara në vend, sidomos nga të huajt.

Gryka e Këlcyrës, banjat e Bënjës dhe kanionet, janë disa nga vendet fantastike për t’u vizituar, bashkë me ushqimin dhe mirësinë karakteristike të këtij vendi.
Shtuar më 24/05/2019, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori