Kur të kalon vdekja para syve (FOTO LAJM)

Gara me dema është një prej sporteve, nëse mund të quhet i tillë, që prodhon pafund adrenalinë, por gjithashtu dhe një ndër më të rrezikshmit.

Nuk janë të paktë viktimat e shënuar ndër vite në Spanjë për shkak të goditjeve që pjesëmarrësit në këtë garë kanë marrë nga demat.

Por pavarësisht kësaj, sërish janë me mijëra personat që marrin pjesë çdo vit në këtë garë të çmendur. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 18:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori