Kur të del një gjarpër nga kondicioneri i makinës në mes të autostradës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Çfarë do të bënit nëse një gjarpër helmues do të dilte nga kondicioneri në makinën tuaj teksa ju jeni në timon? Kjo gjë i ka ndodhur një gruaje nga Florida.

Monica Dorsett ndodhej në autostradë kur një gjarpër doli nga ventilimi i makinës dhe iu afrua timonit.

Fatmirësisht gruaja ia doli të ruante qetësinë, të paktën sa për të ndaluar dhe për të dalë nga automjeti.

Monica më pas telefonoi të shoqin që t’i vinte në ndihmë. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2017, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori