Kur përpiqesh të imitosh një skenë filmi! Shihni fundin tragjik (VIDEO)
Pëlqej
Ky është momenti që i ngjan një skene filmi kur një adoleshent përpiqet të ngjitet sipër një elefanti të madh.

Por i gjithë ky moment përfundoi në mënyrë katastrofike kur durimi i elefantit gjigant mbaroi dhe e fluturon adoleshentin disa metra tutje, përcjell albeu.com.

Ai u rrëzua pa ndjenja dhe u dërgua me nxitim në spital nga shokët. /albeu.com/


Shtuar më 14/11/2017, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori