Kur natyra është pushton qytetërimin (FOTO LAJM)

Sado ta gënjejmë veten se po lëmë gjurmë në tokë, çdo gjë e ekzistencës sonë është e përkohshme.

Nëse i lihet kohë, nëna natyrë ka aftësinë t’i rifitojë të gjitha territoret që ka humbur ndaj njeriut.

Këto foto tregojnë më së miri se çfarë është e aftë të bëjë natyra, dhe se sa e vogël është gjithçka që bëjmë në planet.
Shtuar më 16/08/2019, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori