Kur në vend të unazës të propozojnë me një meteor që peshon 33 ton (VIDEO)
Ajo tha se dëshironte një gur të madh për martesë!

Burri i saj i cili njihet me mbiemrin Liu, nga Xinjiangu i Kinës i ka bërë një propozim të veçantë martese gruas së tij të ardhshme.

Ai vendosi të marrë një meteor gjigant prej 33 tonësh për propozimin e të dashurës së tij prej katër vitesh.

Meteori me vlerë 118 mijë dollarë ishte një gjest i veçantë nga burri i saj, pasi ajo e kishte pëlqyer më parë këtë gjë dhe ai vendosi t’ia bëjë për propoizmin e martesës.

Për disa njerëz, kjo nuk është në lidhje me madhësinë e unazës, por dashurinë e tyre për njëri-tjetrin.

Pas këtij propozimi i cili u mbajt më 14 mars në Urumci të Kinës, i ka pëlqyer shumë të dashurës së tij e cila u mallëngjye dhe tha menjëherë “Po”. /albeu.com/

Kur në vend të unazës të propozojnë me një meteor që peshon 33 ton

Shtuar më 16/03/2017, ora 21:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori