Kur macet imitojnë njerëzit, do shkriheni së qeshuri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Macet janë krijesa të mrekullueshme.

Shpesh macet përpiqen të na imitojnë, dhe shumë prej tyre janë fotografuar nga pronarët e tyre dhe me të vërtetë të shkrijnë së qeshuri. /albeu.com/Shtuar më 12/01/2018, ora 12:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori