Kur fotoshopi trasformon Putin, fotot që u bënë hit në Internet (FOTO LAJM)

Vladimir Putin padyshim që është një ndër udhëheqësit më të fuqishëm në botë.

Por as ai nuk ka mundur t’i qëndrojë larg photoshopit dhe talljes në median online.

Disa fotoqë tashmë janë hit në internet kanë si personazh Putin por jo ashtu siç jemi mësuar ta shohim.

Shfletoni galërinë më sipër tu njohur me disa perla të fotoshopit ku personazh kryesor kanë Vladimir Putin./albeu.com/
Shtuar më 27/12/2016, ora 09:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori