Kur dashuria nuk njeh moshë, çifti i shokon të gjithë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një Çift me një diferencë moshe prej 30 vitesh është një nga më të përfolurit ditët e fundit në Britani.

Andy Telford, 46 vjeç, u takua për herë të parë me gruan e tij, Beth, kur ajo ishte 16 vjeç.

Kur Beth Telford u bë 19 vjeç së bashkume partnerin e saj Andy, 46, u detyruan të largoheshin nga vendlindja e tyre për shkak të paragjykimeve, përcjell albeu.com

Beth, tha: "Komentet që kemi marrë kanë qenë me të vërtetë dëmtuese dhe njerëzit në cdo moment flisnin keq për Andy. Pavarësisht mendimeve të njerëzve të tjerë, ne kemi qëndruar të fortë si një çift dhe shpresojmë se tani njerëzit do të na lejojnë të jemi të lumtur në marrëdhëniet tona. Ne jemi të mësuar me komentet e njerëzve dhe Andy tani i injoron të gjitha".

Andy dhe Beth janë martuar dhe kanë dy fëmijë. /albeu.com/Shtuar më 22/03/2018, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori