Kulmi i rehatisë? Kur bashkohet me dembelizmin (FOTO LAJM)

Mund t’u ndodhë të gjithëve që në momente të veçanta pavarësisht se ku jeni apo çfarë po bëni dëshironi që të qetësoheni dhe çlodheni.

Por në disa raste ndjenja për rehati përzihet paksa edhe me dembelizmin duke krijuar edhe situata qesharake. /albeu.com/

Shtuar më 06/07/2018, ora 10:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori