"Kukulla Ken", pas 60 operacioneve heq 4 brinjë (FOTO LAJM)

Rodrigo Alves njeriu që ngjan me kukullën Ken ka shpenzuar qindra mijëra dollarë në dhjetëra operacione plastike, dhe nuk e ka ndërmend të ndalojë.

Së fundmi ai ka hequr 4 brinjë që të mund të duket i hollë.

Ai shpenzoi rreth 20 mijë dollarë për ta bërë këtë operacion dhe se është i lumtur pas kësaj, përcjell Albeu.com

Kirurgu i tij është Dr Michael K Obeng, drejtor i kirurgjisë plastike Miko në Beverly Hills, pranon se Rodrigo nuk është "normal".

Ai tha: "Fillimisht ai më tha të hiqja gjashtë brinjë, por kjo nuk është e realizueshme. Ky është një operacion për dikë që është plotësisht i aftë. Nëse heqim brinjën, ne mund ta presim belin. Ndihem keq për Alves. Ai është aq i sëmurë mendërisht. Dhe unë nuk mund të besoj se ai vazhdon të gjejë mjekë të gatshëm për të punuar në të. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori