KUJDES/ Makina juaj e shtrenjtë mund të vidhet për 23 sekonda me një pajisje të thjeshtë (VIDEO)
Nëse mendoni se nese e keni mbyllur makinën dhe jeni të sigurt se makina juaj nuk vidhet dot, gaboheni.

Në fakt makina juaj e cila mbyllet pa celës, mund të zhduket për vetëm 23 sekonda.

Një taktikë e re e vjedhjes së makinave po merr përmasa gjigante dhe bëhet vetëm nëpërmjet disa pajisjeve të cilat hapin dhe ndezin makinën tuaj pa asnjë problem.

Më e keqja është se keto pajisje shiten hapur online.

Skema, e cila nuk përfshin thyerjen e dritareve, ka vjedhur shumë makina vetëm disa sekondave. /albeu.com/
Shtuar më 23/01/2019, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori