Ku ishte vajza e vogël e Obamës gjatë fjalimit të lamtumirës?
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjatë mëngjesit të së martës, Barack Obama mbajti fjalimin e tij të lamtumirës, përpara se t’i lërë zyrtarisht karrigen e presidentit Donald Trump-it.

Krahas faktit që një pjesë e madhe e të pranishmëve u përlotën më shumë se një herë gjatë fjalës së tij, një tjetër detaj bëri internetin të ziente nga kureshtja. Ku ishte Sasha, vajza e vogël e çiftit Obama?!

Për të gjithë kuriozët dhe ata që nxorën teori nga më të çuditshmet lidhur me këtë çështje, mëngjesin e së martës, Sasha Obama ishte në shkollë, ku i duhej të jepte një provim./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 10:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.