Kryeveprat arkitekturore, të ndërtuara për ata që nuk tremben nga lartësitë (FOTO LAJM)

Rrugica e peshkimit, Norvegji
Pëlqej
Në qytetet moderne arkitektura po zhvillohet me shpejtësi.

Qiellgërvishtëset dhe arritjet e tjera të punuara me mjeshtëri vazhdojnë të shfaqen dhe të na habisin me risitë e tyre teknike dhe unike.

Çdo ditë njihemi me vende të reja interesante të ndërtuara për t'u vizituar.

Në galerinë e mësipërme ju sjellim projektet më të mira arkitekturore në lartësi të mëdha që po bëjnë revolucionm në arkitekturën moderne. /albeu.com/

Shtuar më 21/04/2017, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori