Kryetari i një bashkie hyn në ring dhe le nam, të gjithë qeshin me lot (VIDEO)
Në garën e boksit “Adem Jashari” që u organizua në komunën e Mitrovicës për falënderim nga organizatorët u ftua edhe kryetari i kësaj komune, Agim Bahtiri. Ky i fundit zgjodhi një mënyrë qesharake për të hyrë në ring, shkruan Gazeta Express.

Të dielën në Mitrovicë në sallën Minatori u mbajt edicioni i 20’të i turneut të boksit “Adem Jashari” .

Në këtë turne, mori pjesë edhe kryetari i komunës Agim Bahtiri, i cili pas përfundimit të garës u ftuaring nga organizatorët për falënderim.

Mesa duket kryetari Bahtiri, zgjodhi të solidarizohet me organizimin dhe hyri në ring në një mënyrë mjaft qesharake.


Shtuar më 27/11/2018, ora 09:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori