Krokodili humb betejen me luanët (FOTO-LAJM)

Një krokodil i shpall luftë mbretit të kafshëve për gjahun në bregun e lumit por duket se këtë betejë e humbi. Imazhet e fotografuara nga një turist gjatë një udhëtimi në Kenia tregojnë luftën mes një krokodili dhe një grupi luanësh. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori