Krijohet kolona më e gjatë me autobusë
Indianët janë një nga shtetet që kanë më së shumti rekorde të thyera të regjistruara në librin “Guinnes”, shkruan Albeu.com

Ata së fundi kanë krijuar një kolonë me autobus që pretendohet të jetë më e gjata në botë.

Për të realizuar këtë rekord kanë marrë pjesë 500 autobus dhe kanë krijuar kolonën 3.2 km. /alneu.com/
Shtuar më 28/02/2019, ora 21:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori