Krijesa më e bukur ujore (VIDEO)
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Gjallesa që duket sikur sapo ka dalë nga filmi vizatimor “SpongeBob Squarepants”, është një kallamar i vogël e i fryrë i zbuluar nga E/V Nautilus në Gjirin e Kalifornisë Jugore.

Përveçse ka ngjyrë të purpurt, kallamari ka sytë dhe shprehjen më të çuditshme të fytyrës.

Shihni videon me krijesën që ngjason me një lodër fëmijësh./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.