Krijesa më e bukur ujore (VIDEO)
Pëlqej
Gjallesa që duket sikur sapo ka dalë nga filmi vizatimor “SpongeBob Squarepants”, është një kallamar i vogël e i fryrë i zbuluar nga E/V Nautilus në Gjirin e Kalifornisë Jugore.

Përveçse ka ngjyrë të purpurt, kallamari ka sytë dhe shprehjen më të çuditshme të fytyrës.

Shihni videon me krijesën që ngjason me një lodër fëmijësh./albeu.com/
Shtuar më 04/09/2016, ora 12:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori