Krijesa e çuditshme pa sy del në brigjet e plazhit të Meksikës
Një krijesë e çuditshme, me kokë delfini dhe me dhëmbë të mprehtë, doli në brigjet e plazhit Destiladeras në Meksikë.

Krijesa nuk ka sy dhe ka bishtin e një gjarpri. Banorët thonë se krijesa nuk ka sy pasi ndoshta vjen nga thellësitë e Paqësorit, ku nuk ka nevojë për të parë.

Në këtë rast nuk dihet se si ka dalë në breg nga thellësia. Natyrisht edhe në këtë rast ka pasur spekulime se fotot mund të janë false.
Shtuar më 16/02/2020, ora 12:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori