Kotelja adoptohet nga familja e qenushëve(FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Rosie është macjafoto e cila u shpëtua nga një familje në prag të ngordhjes dhe i dha mundësinë për tu rritur e shëndetshme bashkë me kafshët e tjera.

Macja e vogël nuk do të mund t’ia kishte dalë dot kurë nëse nuk do të ishin qentë e racës husky dhe në veçanti qeni Lilo, ai që do ta ndihmonte të rikuperohej dhe të merrte veten.

Që nga dita e parë që Lilo e trajtoi Rosien si një nga qenushat e saj të vogël, kotelja 3 javëshe u bë menjëherë pjesë e familjes dhe duket se tani ajo ka humbur në një farë mënyre identitetin e saj si mace e mendon se është një qen i adhurueshëm./albeu.com/

Shtuar më 12/01/2017, ora 11:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.