Tahiri reagon ndaj dënimi: Ndiqni LIVE konferencën
Koshere bletësh në prapanicë, "gjëma" që i ndodhi 25-vjeçarit (VIDEO)
Një i ri 25-vjeçar është përballur me një fenomen të pazakontë, teksa zbuloi se në prapanicën e tij, mbi xhinse ishin lëshuar "një mal" me bletë.

I riu nga India po udhëtonte drejt një garazhi kur mbretëresha kishte fluturuar mbi xhinset e tij dhe më pas të gjithë bletët e tjera pas duke bërë një koshereprapanicën e tij.

Pamjet e pazakonta janë filmuar me 20 gusht, teksa i riu dhe miqtë e tij ishin në Nagaland, në veri-lindje të Indisë.

Më pas një shok i tij arrin të rrëmbejë mbretëreshën dhe ta fusë në një enë dhe pas sa fluturuan të gjitha bletët e tjera.

Pasi shpëtoi nga bletët, 25-vjeçari tregon se u mbyll në makinë nga frika se mos ktheheshin sërish dhe e sulmonin.

Perso që regjistroi videon tha: 'Ne ishim rrugës për në një garazh kur Mbretëresha e tyre erdhi duke fluturuar drejt meje për të pushuar përfundimisht në pjesën e prapme të shokut.Ne u argëtuan dhe patëm fatin të kapim fenomenin e rrallë natyror'.
Shtuar më 24/08/2019, ora 19:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori