Kopshti i Mrekullive në Dubai (VIDEO)
Art mund të bëhet me çfarë do lloj materiali, varësisht nga ideja dhe aftësia e artistit për të arritur ta shfaqë në formën më të mirë atë që do.

Lulet në vetvete janë të bukura mirëpo kur ato përdoren për art, mund të bëhen mrekulli.

Mrekulli e tillë është arritur edhe në një kopsht në Dubai që mund ta shikoni në videon e mësipërme. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2017, ora 20:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori