Koleksion me gjësende të 21 të dashurvre
Kerri Dobson nga Britania e Madhe, ka bërë një koleksion të gjësendeve nga secili mashkull me të cilin ka fjetur deri më tani.

Edhe pse vetëm 22-vjeçare, ajo ka regjistruar 21 meshkuj në si të dashurit e saj, dhe secilit prej tyre i ka marrë nga diçka. Nga gjësendet që ka rrëmbyer, përmendim rroba, xhel për flokë, fotografi, poezi etj.

Kerri thotë se të gjitha këto, ia përkujtojnë secilin nga meshkujt me të cilët ka kaluar së paku një natë me ta, raporton The Sun.
Shtuar më 13/05/2012, ora 13:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori