Kolegia vishet me të njëjtën ngjyrë si ajo, shpërthen në të bërtitura prezantuesja (VIDEO)
Moderatorja Amber Sherlock shpërthen nga nervat pasi sheh se ajo, spikerja Julie Snook dhe e ftuara e saj ishin të veshura të treja me ngjyrë të bardhë.

“Dua që Julie të veshë një xhaketë sepse jemi të gjitha me të bardha. Ja kërkova para se të vinim…Julie duhet të veshësh një xhaketë,” i drejtohet Sherlock producentit e koleges së saj.

Pas kësaj, Znj.Snook mbron veten duke këmbëngulur se nuk kishte kohë të ndërronte veshjen e saj.

Por Sherlock vazhdon: “Të thashë të ndërroheshe dy orë më parë.”
Snook refuzon të ndërrohet – duke e bërë situatën edhe më të sikletshme e të tensionuar, derisa në fund vendos të veshë një xhaketë të zezë pas zënkës së pazakontë. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 23:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori