Kjo shtëpi duket e zakonshme, por brenda saj fsheh një botë të mahnitshme sekrete (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nga jashtë duket si një shtëpi e zakonshme por sapo të zbuloni se cfarë fshihet brenda kësaj shtëpie do të habiteni.

Pas shtatë vitesh të lumtura, Emma Edëards dhe Nigel Preston po e shesin shtëpinë e tyre.

Cifti ka kaluar muaj duke e trasformuar shtëpinë njëjtë si në vitet dhe ka harxhuar rreth 20 mijë dollarë që ajo të duket dicka spektakolare dhe e vecantë, përcjell albeu.com.

Nga jashtë, shtëpia e tyre duket si çdo shtëpi tjetër në lagjen në jug të Mançesterit.

Por një vështrim i shpejtë brenda zbulon një koleksion verbues të dhomave të mobiluara sipase viteve 1950.

Emma dhe Nigel kanë menduar për gjithçka me detaje nga kuzhina deri te dhima e ndenjes.

Por çifti tashmë ka vënë pronën në shitje pasi ka vendosur të zgjerohet në një shtëpi më të madhe. /albeu.com/
Shtuar më 21/10/2017, ora 17:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori