Kjo është streha e re e Obamas dhe familjes së tij (FOTO LAJM)

Presidenti Obama dhe familja e tij pritet të zhvendosen nga Shtëpia e Bardhë drejt një shtëpie jo të “Bardhë” por me gjithë cilësitë dhe komoditetin e shtëpisë që do lenë pas.

Shtëpia që shikoni në galeri është shtëpia ku pritet të transferohet Obama me familjen e tij pas zgjedhjeve.

Padyshim që kjo shtëpi është një luks i vërtetë me dhoma gjumi dhe një super salon të madh, do të jetë një ngushëllim i denjë për largimin nga Shtëpia e Bardhë.

Kjo vilë është e marrë me qera nga çifti Obama pranë Uashington DC, në Kalorama. /albeu.com/


Shtuar më 28/10/2016, ora 11:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori